PLASTOVÉ STAVEBNÍ PROFILY

O nás

O společnosti Model Plast s.r.o.

Model Plast, spol. s r.o. se zabývá zpracováním plastů, recyklací plastových odpadů, těžbou a prodejem přírodních labských písků. Dále vyrábíme a prodáváme vytlačované profily EVERWOOD (věčné dřevo) na bázi plastu odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám. Tyto profily vyrábíme jako jediní ve střední Evropě.
Přinášíme technologicky vyspělé produkty tohoto zajímavého oboru. V každém sortimentu se orientujeme na specializaci, rychlé dodávky na míru a na čas.
Díky kvalitě naší produkce se tak výrobky i společnost Model Plast začínají dostávat do povědomí zahraničním zákazníkům. I oni poznali výhody materiálu Everwood.

Dbáme na to, abychom maximálně kvalitně, rychle a přesně řešili požadavky a potřeby našich zákazníků. Při této činnosti vytváříme dostatečné zdroje pro další rozvoj společnosti. To vše v souladu s rozvojem kvality zaměstnanců a ochranou životního prostředí.
Posláním firmy Model Plast je dlouhodobě a flexibilně uspokojovat potřeby zákazníků. Stálou péčí o jakost, vývoj produktů a zvyšování jejich užitné hodnoty budovat a upevňovat dlouhodobé partnerské vztahy se zákazníky. Dále přitom posilovat image seriozní, respektované a úspěšné firmy.

Další oblast činnosti Model Plast s.r.o.

Zpracování plastů není jedinou činností společnosti. Dále se zabýváme těžbou labských písků a výrobou ztraceného bednění.

Více informací o výrobě ztraceného bednění

Naše produkty

Terasový systém Ever-Deck

Produkty jsou určené pro aplikace na podlahy venkovních teras, balkony, altány, okolí bazénů, chodníčky atd. jako plnohodnotná náhrada tvrdého dřeva.

Obkladové + doplňkové prvky

Pro obložení či zateplení fasád, výrobu stánků či zahradních domků, ale také na obložení garážových a jiným typů vrat.

Profily na výrobu laviček a zahradního nábytku

Zejména pergol, plotů, altánků, venkovních odpadkových košů, ochranných nádob na květiny, na vybavení sportovišť a hřišť.

Profily pro vnitřní vybavení bytů

Jako jsou prahy, parapety, soklové lišty, madla zábradlí. Parapety jsou dodávány v základních šířkách 160, 200 a 250 mm, v několika barvách, v různých délkách. Jelikož jsou při rekonstrukcích starších domů potřebné i parapety větších šíří, přichází firma s doplňkem, a to přídavnou lištou o šíři 150 mm.

Speciální profily

Škála speciálních profilů není uzavřena, lze se dohodnout i na výrobě profilů nového tvaru, předpokladem je ovšem jeho dostatečný odběr.

© 2015 MODEL-PLAST Google+ | Webové stránky vytvořila společnost Profi-Seo s.r.o. | Internetový marketing a Seo | Správa PPC kampaní |