O společnosti Model Plast s.r.o.

Model Plast, spol. s r.o. se zabývá zpracováním plastů, recyklací plastových odpadů, těžbou a prodejem přírodních labských písků. Dále vyrábíme a prodáváme vytlačované profily EVERWOOD (věčné dřevo) na bázi polymeru odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám. Tyto profily vyrábíme od roku 1993 jako jediní ve střední Evropě.

Přinášíme technologicky vyspělé produkty v tomto zajímavém oboru. V každém sortimentu se orientujeme na specializaci, rychlé dodávky na míru a na čas. Díky kvalitě naší produkce se tak výrobky i firma Model Plast dostala do podvědomí zahraničních zákazníků a export tvoří více než dvě třetiny vyrobených profilů v naší společnosti.

Dbáme na to, abychom maximálně kvalitně, rychle a přesně řešili požadavky a potřeby našich zákazníků. Při této činnosti vytváříme dostatečné zdroje pro další rozvoj společnosti. To vše v souladu s rozvojem kvality zaměstnanců a ochranou životního prostředí. Posláním firmy Model Plast je dlouhodobě a flexibilně uspokojovat potřeby zákazníků.

Naším cílem je péče o kvalitu, vývoj produktů a zvyšování jejich užitné hodnoty. Samozřejmostí je budování a upevňování partnerských vztahů se zákazníky. Povinností pak posilovat image seriozní, respektované a úspěšné firmy.

ModelPlast s.r.o.